דבר המנהלת לסיום שנת הלימודים תשעח

  • נפתחה ההרשמה לפנימייה תשעח
    נפתחה ההרשמה לפנימייה תשעח
תמונת הנושא של העמוד

לוגו כפר גלים חדש תשעח

“שנזכור תמיד להסתכל קדימה באמונה ולצדדים באהבה” (שמעון פרס)

הורים ותלמידים יקרים,

הגענו לסיומה של שנה”ל תשע”ח. חופשת הקיץ מזמינה את כולנו להינפש ולנוח משנת עבודה עתירת מעשים, לבחון את פירותיה ולחולל מחשבות למינופם, להעצמתם ולהעמקתם לקראת תשע”ט.

חלפה עברה לה השנה, שנה ברוכה, שנה של עשייה, שינויים והתחדשות . אנו בביה”ס שומרים על הקיים אך גם משנים את פנינו להתחדשות מתמדת תוך שאיפה ורצון לשיפור בהיבטים השונים: החינוכי, הפדגוגי , הלימודי, החברתי, הערכי, הטיפולי, פני ביה”ס ועוד…  כל זאת במטרה להעשיר ולהצמיח את ילדינו. במבט לאחור, ניתן לומר בסיפוק שהצלחנו לקדם יעדים רבים אותם הצבנו בפנינו.

הדף צר מלהכיל את הפעילויות הרבות שקיימנו השנה, את מרביתן הכרתם במהלך השנה ומהדיווח השוטף בניוזלטר החודשי. שמחה לציין כי אנו ממשיכים ועושים צעדים משמעותיים בפיתוח תכניות “מארג” בית ספריות ייחודיות הנוגעות לשגרות ומסורות בביה”ס, תכניות ה”מדברות” את הערכים שבית הספר מוביל – שייכות, כבוד, סובלנות ומצויינות אישית. בפתיחתה של שנת תשע”ט נחשוף בפניכם את התכניות ונזמין אתכם ליותר מעורבות ושותפות.

השנה המשכנו גם בתנופת הבינוי והפיתוח – נוסף לו מבנה חדש שנהנו ממנו תלמידי שכבת ז’, שיפצנו את אולם הספורט ואולם תרבות. לקראת שנה”ל הבאה, שופץ מבנה לחדר מורים חדש ונבנה בניין ובו 7 כתות נוספות.

נפלה בזכותי הזכות להוביל את בית הספר יחד עם צוות מסור, בבית ספר נפלא בכפר נוער מצויין. כל שנה מזמנת לה עניין ואתגרים חדשים ואני מאמינה שהניסיון והעבודה המשותפת עם כולם, תלמידים – מורים – הורים, ממשיכים להוביל אותנו להשגת היעדים שאנו מציבים לעצמנו ולהצלחות נוספות. אין לי ספק כי הפעילויות החברתיות, הקשרים החמים שבין המורים לתלמידים והאמונה ביכולתם, תורמים לאקלים הבית ספרי ועל כך נתונה תודתי לכל המורים, אשר מבינים את נפש הילדים ומגלים סבלנות והכלה.

הערכתי הרבה למנהלות המובילות את החטיבות – ענבל יוסף מנהלת חטיבת הביניים ואלפא ויינברגר מנהלת התיכון, תודות לצוות ההוראה והמנהלה המופלא, כמו גם להנהגת ההורים.

אסיים בדבריו של זלמן ארן: “החינוך הוא בבחינת סימפוניה בלתי גמורה, ולא מפני שתמה ולא נשלמה, אלא מפני שמסכת חינוך אינה נשלמת ואינה תמה”. אנו יוצאים לחופשת קיץ בה נמשיך צוות ביה”ס ואנוכי, לתכנן את שנה”ל הבאה תשע”ט, במטרה להמשיך ולהצעיד את ביה”ס אל מחוזות נפלאים.

בברכת חופשה נעימה ובטוחה,

 

איריס חזיזה

מנהלת בית הספר