דבר המנהלת לקראת שנת הלימודים תש”פ

  • נפתחה ההרשמה לפנימייה תשעח
תמונת הנושא של העמוד

 

“תעקבו אחרי החלומות שלכם, הם יודעים את הדרך.”  קובי יאמדה

משפחת גלים היקרה,

בשנת הלימודים הקודמת הרבינו לספר את סיפורו הייחודי של כפר גלים, הנרטיב שלנו –  “זהות מקום ורב תרבותיות, בין הר לים” – טומן בחובו הבטחה לבאי ביה”ס ולכן גם השנה נמשיך לשקוד ולפתח את בית ספרנו ואת הכפר.

סיימנו את השנה עם הישגים נאים בתחומים השונים – בספורט, באקדמיה, בעבודות גמר מצטיינות ועוד, אך בעיקר גאים בקבלת אות המצויינות בחינוך לזהות וחיזוק תחושת השייכות של הצוות והתלמידים לבית הספר, לקהילה, לארץ, לחברה הישראלית. אנו גם נרגשים מאד מפרסום “התמונה החינוכית” הממצבת את בית ספרנו בין בתי הספר המובילים בארץ עם נתוני זכאות לבגרות של  90.8%.

כמו בכל שנה, צוות המורים והמחנכים עסוק בתקופה זו בהכנת תכניות הלימודים והתאמתן לתפיסה החינוכית הייחודית של בית הספר, ידע והישגים לצד ערכים. כמו כן, אנו נערכים לקליטת התלמידים החדשים ולהכנת התשתיות של מרחבי הלמידה המגוונים שלנו בכפר הנוער “גלים”.

עם פתיחתה של שנה חדשה, שלוחה ברכת הצלחה לתלמידי שנתון ז’ ומשפחותיהם המצטרפים למשפחת “גלים” ולתלמידינו היקרים השבים אלינו לאחר החופשה. האחריות והמסירות של כולנו נדרשת לשלומם, טובתם והתקדמותם.

כל שנה חדשה היא הזדמנות נהדרת –  לכל תלמיד ותלמידה להתחלה חדשה, לכל הורה ושאיפותיו, לכל מורה ויעדיו. כולנו יחד מקווים למלא את הציפיות, לפזר החששות ואולי בדרך גם להגשים חלומות.

הורים, נא שריינו הגעה לאסיפת ההורים בתאריך 3-4/09/19 (הזמנות ישלחו לכל שנתון), נוכחותכם חיונית. תקבלו סיסמאות אישיות למערכת סמארט סקול אינטרנטית המאפשרת לשמור על תקשורת רציפה בית ספר-הורים-תלמידים. הצוות החינוכי שלנו ישמח לעמוד אתכם בקשר ולסייע בכל הנדרש. הקשר היומיומי יתקיים בשיח אישי מול המחנכים, ובמידת הצורך מול רכזי השנתון.

אנו מאחלים לשנה נוספת של שיתופי פעולה עם שותפינו בכפר הנוער, במועצת חוף הכרמל, משרד החינוך וכמובן, עם התלמידים וההורים. לשיתופי הפעולה חשיבות גדולה בהצלחת המעשה החינוכי.

שתהא זו שנה שבה נשמור על הקיים, ויחד עם זאת, נמשיך להוביל לשיאים חדשים ונפלאים של עשייה פורייה ומשמעותית.

לסיכום, מבקשת לברך בברכת שנת לימודים משמעותית, מצמיחה ופורייה!

 

שנה של הגשמת חלומות שלוחה אליכם מכל צוות גלים.

 

 

איריס חזיזה

מנהלת ביה”ס